naprawa rowerow Wroclaw

naprawa rowerow Wroclaw

Trzy rzeczy do rozważenia przy zakupie rower górski

Jeśli planujesz kupić rower górski w niedalekiej przyszłości, istnieje kilka czynników, które trzeba będzie wziąć pod uwagę. Jednym z najważniejszych czynników wyboru rower górski jest to, co masz zamiar używać rower górski dla.

Na przykład, najbardziej zapalonych rowerzystów górskich, jak sama nazwa wskazuje, chciał wziąć swoje rowery górskie na nierównym i skalistym terenie górskim.http://www.apartamenty.in/apartamenty-maloves-velaves.html Inne rowerzystów górskich wolą nieutwardzonych dróg i szlaków, natomiast inni entuzjaści rowerów górskich trzymać utwardzonych dróg i ścieżek rowerowych.

Istnieje bezpośrednia korelacja z rodzaju jazdy zrobisz i rodzaju roweru górskiego należy kupić. Trzy rzeczy, aby zwrócić szczególną uwagę na to opony rowerach górskich, w widły rowerach górskich, a siodło rowerach górskich za.

Mountain Bike Forks

Istnieją różne rodzaje widelców rowerowych, ale najważniejsze, chcesz wyglądać na to wstrząsy. Rowery górskie z wstrząsy będzie generalnie bardziej komfortowo jeździć niż te, które nie mają na wstrząsy, a także będą lepiej wyposażone, aby przejść nad chropowatych terenu. Rowery górskie bez wstrząsów będzie mieć bardziej sztywny czuć do nich, ale może się okazać, że te rowery zbudowane są bardziej dla prędkością niż rowerach górskich, bez wstrząsów.

Mountain Bike Siodła

Niektóre siodła są bardzo lekkie i nie oferują wiele wyściółką. Niektóre siodła są cięższe i oferują wiele amortyzację. Generalnie, rowery górskie, które mają siodła bez wielu obicia są bardziej zorientowane na wysoką wydajność, natomiast te, które mają więcej amortyzację w siodle przeznaczone są do spokojnego jazdy. Niektóre rowery górskie mają także absorbujący wstrząsy posty bezpieczeństwa.

Jeśli stwierdzisz, że chcesz większy rower górski osiągów lepszych niż rower górski, który jest zaprojektowany dla wygody, ale nie podoba mi się siodło, pamiętaj, że zawsze możesz przełączyć się na siodło bardziej komfortowy.

Opony Mountain Bike

Przy zakupie roweru górskiego, przyjrzeć się opon. Czy masz zamiar jeździć na bardzo nierównym terenie? Następnie upewnij się, że opony są szerokie, trochę nieporęczne i zapewnia mnóstwo przyczepności. Czy planujecie jazda tylko na chodniku? Następnie trzymać z oponą, która jest nieco węższy i bardziej płynne, ale daje trochę trakcji. To nie znaczy, że nie można używać opon z dużą przyczepność na chodniku, ale dostaniesz więcej prędkości z płynną opony.

Są to tylko kilka podstawowych rzeczy szukać w rowerze górskim. Ostatecznie kupić rower górski, który pojeździć … prawdopodobnie będzie jazda rowerem górskim zakupić przez następne 5 czy 10 lat!

Artykuł dzięki: