rower biegowy a zdrowie

rower biegowy a zdrowie

Rowery górskie Jamis

Historia za rowery Jamis Góra jest jedną z pasji, zaangażowania, inspiracji i doskonałości. W skrócie jest to opowieść o wielkich mężczyzn i kobiet zajmujących się zbudować idealny rower. W rzeczywistości to, co jest dziś potęgą krajowy dystrybucji na całym świecie, rozpoczęła się w 1937 roku jako skromny lokalnego dystrybutora importowanych europejskich rowerów i ich części.Kliknij tu aby dowiedzieć się więcej. Obecnie GJC jest jednym z największych i najstarszych firm rowerowych.

GJC nabyte Jamis rowerach górskich w 1990 roku i od tego czasu została ona poprawie. Warto zauważyć, że wówczas wiązka dostarczane w Dakarze w początku 1990 roku do wyścigów. To było żadnych sztuczek, żadnych kompromisów i bez wzorów bzdury, które zostały zbudowane na zlecenie i gotowe do wyścigu.

Dual-zawieszona Diablo, to kolejny typ, który został rewelacyjnie do fanów na całym świecie. Wykonane z formowanego rama monocoque z włókna węglowego, to pozostał pierwszym tego rodzaju. Na pick włókna węglowego, seria Xenith rowerów drogowych zostały wprowadzone i jakby nie dość, ekspert XC i Dakar XC Pro funkcjonalny lekki dzwon korby i pozostaje siedzenie węgiel.

Dobre rzeczy zawsze trwa i tak będzie dobra historia w zrobieniu. Z Jamis rowerach górskich, to nie jest to jeszcze zrobione, a właściwie historia jest nadal w trakcie tworzenia. Dzięki nowo zaprojektowanej serii Xenith włókna węglowego, co nie mogło być lepiej. Są hitem iw rzeczywistości wielu profesjonalnych zawodników już głosząc, że jest najlepszy do wyścigów. Rama jest zaprojektowany z sztywność, komfort i lekkość wyważone. Jakby tego wszystkiego było mało, nowe zawieszenie MP3, który jest jeszcze lżejsze, sztywniejsze i bardziej efektywne jest przeznaczony do wprowadzenia w tym roku.

Peter Gitundu Tworzy ciekawą i inspirującej zawartość na rowerach górskich. Aby uzyskać więcej informacji Czytaj więcej jego artykułów tutaj ROWERÓW GÓRSKICH Jeśli korzystają ten artykuł, upewnij się, zapisać się do mojego RSS RSS!

Artykuł dzięki: