rower stacjonarny a zdrowie

rower stacjonarny a zdrowie

Jazda strategii z Mountain Biking

Jest bardzo ważne, aby dostosować strategię kolarstwa górskiego do długości i twardości torze. Twoja strategia powinna być prosta i dobrze dostosowane do każdego utworu. Analiza toru, pogody, dystans, trening i szkolenie swoich konkurentów. Można użyć zegara rower opracowanie dokładnego planu znacznie więcej, ale nie powinna być uzależniona od niego zbyt wiele.

Przede wszystkim myśleć o stylu turystycznej. Jeśli masz do czynienia z trasy zjazdowe, należy pedałować bardzo szybko, jeśli jest to krótka wycieczka masz do czynienia, należy wychodzą w ciągu pierwszych trzech kilometrach, http://kolkidostyropianu.pl/ a następnie utrzymać rytm, oszczędzając trochę energii do końca i jeśli jest to maraton masz do czynienia, należy rozpocząć szybko, ale nie wyczerpuje się.

Następnie trzeba analizować utwór. Dostosować się do warunków zawieszenia masz i zbliżyć się do wycieczki w zależności od toru. Wycieczka na mokrym torze wygrzewania jest znacznie trudniejsze i bardziej męczące niż na suchym torze. Należy również wziąć pod uwagę, jeżeli pogoda masz zamiar wziąć długi objazd i jedzenie też. Będziesz potrzebował dużo płynów dla suchych i gorących dni i żywności, które mogą trawić bardzo szybko.

Odległość jest również bardzo istotne, a więc są zawodnicy. Jeśli jesteś zbyt leniwy, aby przygotować plan na własną rękę, należy trzymać blisko nich i starają się prześcignąć je w kierunku mety. Last but not least, trzeba być zdrowym i dobrze zjeść. Jeśli wycieczka trwa dłużej niż godzinę, powinno się mieć coś do jedzenia ze sobą.

Będą to rzeczy do przemyślenia kiedy kolarstwo górskie, rzeczy są znacznie różni się w mieście, bo masz zespół, lider, a nawet wóz techniczny podczas jazdy na rowerze górskim dotyczy ciebie, twój rower i przeciwników tylko.

Spróbuj dzieci kask na naszej stronie internetowej, która ma dokładnie dzieci motocross kask szukasz i wiele innych.

Artykuł dzięki: