jaki model roweru

jaki model roweru

Rower, który jest zbyt mały, może powodować uczucie zmęczenia bardzo łatwo podczas gdy ten, który jest zbyt duży, może być ciężka praca, aby skutecznie jeździć. Najlepszym rower górski powinien właściwie dopasować cię i nie zapewniają szczepu lub wyzwania w odniesieniu do manipulacji i pedałowania – jeśli nie chcesz, aby dostosować go do zapewnienia sposób tworzenia wyzwanie, aby pomóc w swej sprawności fizycznej. Znając swój pomiar inseam, można przekonwertować go do znalezienia najlepszego rozmiaru rower górski dla rozmiaru inseam.

Sposobem na to jest, aby najpierw pomnożyć with.65 pomiaru inseam. Odpowiedź zaokrąglona w górę do najbliższej liczby całkowitej, to rozmiar ramki, która będzie Ci odpowiadać na normalnym rowerze drogowym. Jednakże, ponieważ chcemy, aby uzyskać najlepszy rower górski pasuje teraz trzeba zabrać dodatkowe 10 centymetrów od tego, a następnie przekształcić go w calach, ponieważ większość rowery są zazwyczaj mierzona w calach. Wymiar ramki jest zasadniczo mierzona od sztycy kierunku korby.

Mimo, że jest to dokładny sposób zmierzyć się z obowiązującymi przepisami, należy jeszcze testy jeździć wybranego rozmiaru roweru, nawet jeśli zmierzona ją przed siebie. To naprawdę jest to opcja zalecana od łatwości i wygody danej marki rowerów i stylu, który pasuje do ciebie jest tak samo ważne, jak teoretyczne prawidłowych pomiarów. Więc teraz można kupić najlepszy rower górski dla Ciebie z ufnością, że będziesz zadowolony z zabawy na zewnątrz dni jazdy na rowerze górskim w komfort i bezpieczeństwo.

Czy chcesz kupić najlepszy rozmiar rower górski do potrzeb klienta?

Artykuł dzięki: