rower treningowy a zdrowie

rower treningowy a zdrowie Kiedy czuję, że ból w nogach podczas rosnąco długą wspinaczkę lub czyni moją drogę przez serię zakrętów, często widzę rodzice biorący swoje małe dzieci z nimi jeździć po parku. Jest o wiele łatwiej rodzic wziąć swoje dziecko przez park prawidłowo zamontowany na rowerze niż być z jazdy na drodze, gdzie znajdują się samochody i inne elementy niebezpieczne do czynienia. Gdy ktoś, kto jest rowerzystą i jeździ się po drogach, czują się wszelkie nierówności i wibracje, które pochodzi z byciem na chodniku. Z drugiej strony, jeśli są przycinane na ciebie górskiego roweru i odkrywania bujny las, jakieś guzki w systemie szlak że jesteś na moczy się przez system zawieszenia roweru górskiego.

Z wszystkich różnych powodów, dla których kolarstwo górskie mogą być lepsze niż jazdy szosowej, jestem przekonany, że poczujesz się tak samo, a nawet znaleźć więcej powodów raz swing jedną nogę przez siodło, uzyskać obcięty i głowa do lasu lub z dala od otwartego gdzie nie ma samochodów, sygnalizacja świetlna, a nawet, że pies wychodzi ścigać jak ty byś spotkać podczas jazdy na rowerze na drodze.

Istnieją różne rodzaje rowerów górskich, a niektóre z tych rodzajów są trudne ogon lub pełne zawieszenie rowery, rowery wyścigowe krzyż kraju, rowery zjazdowe, rowery sztywne i choć większość rowerów górskich posiada 26 calowe koła, można nawet znaleźć 29ers.

Artykuł dzięki: