przejazdzki rowerowe Warszawa

przejazdzki rowerowe Warszawa

Ile Ćwiczenia Ab należy zrobić

Wiele osób spędzić wiele godzin co tydzień robi upy siedzieć i brzuszków religijnie, z małym lub bez wyników wskazuje na to. To dlatego, że wiele osób nie rozumie złożoności układu mięśni brzucha jest naprawdę, a nie doceniają różnorodność ćwiczeń, które należy zrobić, aby zapewnić skuteczną wszechstronny trening. Odpowiedź na pytanie: „Ilu ab ćwiczenia mam robić?” W związku z tym trochę trudno dać, i zależy wyłącznie od Twojego ciała, wiek i swoje cele fitness.

Jeśli twoim celem jest spalanie tłuszczu, to prawdopodobnie będziesz chciał zrobić trzy lub cztery różne ćwiczenia ab. Wiele osobistych trenerów i specjalistów fitness uważają, że robi zestawów high-rep w krótkich odstępach czasu jest najbardziej skutecznym środkiem spalanie tłuszczu bez budowania zbyt dużo mięśni. Nowa szkoła myślenia, która zmienia sposób myślenia o tym, jak wiele ab ćwiczenia powinny być robią uczy czegoś innego.

Ta nowa szkoła uczy, że niektóre ćwiczenia wykonywane w zestawach nisko rep za pomocą własnego ciała jako narzędzia oporu może być niewiarygodna skuteczne zarówno płonącego tłuszczu i budowania mięśni. Kluczem do tego jest powolne odstępach czasu, oraz zmieniać ilość oporu w oparciu o ile mięśnie chcesz zbudować. Najnowsze badania pokazują, że wolno interwał ćwiczenia z niskim progiem oporu są o wiele bardziej skuteczne w spalaniu tłuszczu niż robienie wysokiej rep szybko zastyga.

Ten nowy sposób myślenia jest nadal zaniepokojony kilka niejednoznacznych wyników, ale idee wyglądają bardzo obiecująco. Teraz, kiedy ludzie pytają: „Ile ćwiczeń ab mam zrobić?” Odpowiedź nie zawsze jest twarde i szybkie. Jednak powszechny konsensus wydaje się, że można zrobić zbyt wiele. W istocie istnieją cztery główne grupy mięśni, które muszą być ukierunkowane, a każdy wymaga innego rodzaju ćwiczenia.

Artykuł dzięki: